ława drewniana

Zmiana wizerunku mieszkania na bardziej egzotyczny.

Obecnie najbardziej popularnymi stylami w urządzaniu wnętrz jest styl minimalistyczny, skandynawski, loftowy czy też mieszanka tego rodzaju klimatów. Z czasem jednak nawet najpiękniejsza aranżacja może się znam znudzić. Co więcej, gust zmienia się nam z wiekiem. Co wtedy? po inspirację warto zajrzeć do miejsca, jakim jest sklep kolonialny. Być może zdecydujemy się na całkowitą zmianę wizerunku mieszkania i jego metamorfozę, decydując się na wspaniałe meble indyjskie. Sporej rzeszy osób już przypadły one do gustu ze względu na okazałość, przepiękny styl wykonania i dbałość o każdy detal. Tego rodzaju stoliki kawowe czy komody i szafki powstają za pomocą rąk artystów sztuki użytkowej w egzotycznych krajach, a mogą dziś zagościć w naszych domach.

Egzotyka po polsku

ława drewnianaNie trzeba oczywiście zmieniać wszystkich mebli, jednakże sprytnie połączyć styl kolonialny z innymi konwencjami w aranżacji. Już solidna, gustowna ława drewniana zmieni wizerunek salonu. Do sypialni można zakupić zaś pojemne, ciężkie i naprawdę niezwykłe kufry drewniane, jako sprzęty do przechowywania czy też stoliki kawowe. To prawda, że meble egzotyczne nie należą do najtańszych, jednak na początek można pozwolić sobie na coś mniej kosztownego, na przykład kilka indyjskich dodatków, co pobudzi nasz apetyt na tenże styl.

Z pewnością nie wyjdzie on z mody długo, a meble kolonialne posłużą nam przez wiele lat w idealnym stanie. Taka jest bowiem ich podstawowa cecha- niesamowita trwałość przy zachowaniu ładnego wyglądu.