Zaliczyłam egzamin na piątkę z projektowania

Przygotowuję się do zaliczenia. Mój profesor wymyślił, że w tym roku na zaliczenie jego przedmiotu trzeba będzie wykonać pracę. Musimy się zapoznać ze wszystkimi notatkami z jego zajęć. Profesor jest bardzo dokładny. Wszystkie informacje szczegółowo nam omawia dlatego mam trochę notatek z jego przedmiotu.

Przygotowuję się do egzaminu z projektowania

projektowanie wnętrzPrzedmiot bardzo mi się podoba. Projektowaniem wnętrz chciałabym zająć się w przyszłości. Zależy mi na pracy w dobrej firmie, która będzie umożliwiała mi rozwój. Okazało się, że będziemy wykonywać projektowanie wnętrz na zaliczenie. Będziemy musieli zaprojektować różne pomieszczenia. projektowanie wnętrz będziemy wykonywać w specjalnym programie. Każdy będzie miał na to około dwudziestu minut. Zaliczenie będzie odbywać się w sali z profesorem. Przy nim będziemy wykonywać swoje zlecenie. projektowanie wnętrz musi być wykonane profesjonalnie. Trzeba pamiętać o wszystkich zaleceniach i informacjach, które nam profesor przekazywał. Mam nadzieję, ze dostanę jakieś dobre pomieszczenie z którym bez problemu sobie poradzę. Zaliczenie każdy miał na inną godzinę, żebyśmy nie czekali w długiej kolejne. Moja kolej zbliżała się nieuchronnie. trochę się stresowałam ale jak tylko weszłam do sali stwierdziła, że wszystko przecież umiem i nie mam czym się martwić. Wiedziałam, ze sobie poradzę bo projektowanie wnętrz bardzo mi się podoba i muszę pokazać, że jestem w tym dobra.

Profesorowi spodobał się przygotowany przeze mnie projekt. Jestem zadowolona, że tak dobrze poradziłam sobie z wykonaniem zlecenia. Dostałam piątkę i profesor powiedział, że mam spore szanse żeby zdobyć pracę w firmie, w której będę mogła się rozwijać. Bardzo ucieszyłam się z jego słów i jestem jeszcze bardziej zmotywowana do nauki.