Zalety oraz montaż paneli szklanych

Ciekawym sposobem na zastąpienie tradycyjnych płytek w naszej kuchni czy łazience są szklane panele. Dzięki nim zyskamy wiele możliwości na aranżacje naszego wnętrza. Montaż jest szybki oraz czysty a to oznacza, że nie trzeba robić generalnego porządku po zamontowaniu paneli.

Panele szklane – dekoracja każdej kuchni lub łazienki

panele szklane warszawaPanele szklane warszawa to idealne rozwiązanie do naszej kuchni a nawet łazienki. Doskonale się sprawdzą jako ozdoba ścian.  Ich montaż odbywa się bez użycia fug, w których gromadzą się zabrudzenia a to z kolei prowadzi do rozwoju mikroorganizmów. Zaletą paneli jest również odporność na wilgotność i wysokie temperatury. Jako dekorację możemy wybrać fotografię spośród tysiąca dostępnych. Możemy także wybrać nasze ulubione zdjęcie, które posłuży jako ozdoba paneli. Dodatkowo można zamontować podświetlenie paneli. Panele szklane wykonywane są ze szkła hartowanego i mają grubość 4-6mm w zależności od producenta. Jakość materiałów z jakich zostały wykonane świadczy o tym, że panele są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz nie odkształcają się. Montaż paneli jest bardzo prosty i łatwy dzięki czemu możemy go wykonać samemu. Jeśli jednak chcemy mieć gwarancję, że panele zostały odpowiednio zamontowane i nie odpadną od ściany możemy skorzystać z pomocy fachowca. Firmy, które produkują tego typu panele zajmują się także dokładnym pomiarem powierzchni na której mają być zamontowane oraz projektują je pod idealnie dopasowane wymiary.

Jeżeli skorzystamy z firmy, która zajmuje się nie tylko produkcją, ale także projektem i montażem paneli będziemy mieli pewność, ze nasze panele będą idealnie wpasowane w przestrzeń oraz znajdujące się w ścianie gniazdka. Dodatkowo producenci udzielają gwarancji na wytworzone przez siebie produkty.