Stosowanie płyt Laminam Warszawa

Laminam, jest to rodzaj wielkoformatowych płyt ceramicznych ze spieków kwarcowych, na polskim rynku obecnych od niedawna, przede wszystkim w Warszawie. Produkcją płyt Laminam w Warszawie trudni się coraz więcej firm. Płyty wielkoformatowe Laminam wykorzystuje się obecnie na kilka sposobów: do aranżacji posadzek, blatów kuchennych, elewacji zewnętrznych domów czy salonów showroom.

Warianty zastosowania płyt Laminam w Warszawie

laminam warszawaPłyty ceramiczne Laminam w Warszawie stosowane są także przy okładzinach ścian oraz jako  materiały dekoracyjne. Zaznaczyć trzeba, że płyty Laminam  dostępne są m.in.  w ramach kolekcji Bianco, Avorio, Antracite czy Nero. Nadmienić warto, że płyty Laminam Warszawa kupić można w różnych kolorach(od białego poprzez brązowy aż po czarny) i wymiarach. Ponadto płyty Laminam posiadają też różne wzory. Na płytach Laminam w Warszawie dostrzec zatem można: korale, muszle, gwiazdy niebo itp. Płyty Laminam Warszawa wykorzystywane są zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zastosowanie zewnętrzne płyt Laminam Warszawa, to głównie obudowa elewacji i zabudowa zewnętrznych warstw ścian budynków, balkonów czy tarasów  Kolekcje Laminam do zastosowania zewnętrznego to:m.in.  blend nero oraz blend avorio. Biorąc pod uwagę wnętrza lokali wykorzystanie płyt Laminam Warszawa sprowadza się do aranżacji płytek,(kuchnia łazienka) posadzek, okładzin, blatów kuchennych, obudowy okien. W przypadku wewnętrznego zastosowania płyt Laminam  Warszawa proponowane są np. kolekcje: andy carbone, andy perla. Co istotne dokonując zamówienia płyt Laminam w Warszawie potencjalni klienci mogą również dopasować do upodobań wybrany wzór płyt Laminam w Warszawie.

Niewątpliwą zaletą płyt Laminam Warszawa staje się też fakt, iż płyty te posiadają specjalny system samocozyszczający: „Hydrotect”. Powoduje on, że płyty Laminam w przypadku jakiegokolwiek zabrudzenia mogą się samoczynnie oczyszczać. To z kolei przekłada się na większą trwałość warszawskich  płyt Laminam . W dalszej konsekwencji sprawia natomiast, że płyty Laminam w Warszawie stają się bardziej „żywotne”.