Sprawny montaż drzwi

Gdy w moim domu zepsuły się drzwi wejściowe, wiedziałam że muszę działać szybko. Nie byłam w stanie sama zamontować nowych, a nie czułam się bezpiecznie, nie mogąc się zamknąć, zwłaszcza na noc. Zakup nowych drzwi okazał się najmniejszym problemem. Musiałam szybko znaleźć firmę, która podejmie się montażu, w możliwie krótkim terminie.

Szybki i sprawny montaż drzwi

montaż drzwi śląskMuszę przyznać, że nie spodziewałam się, jakim problemem może okazać się zamówienie jakiejś firmy na przysłowiowe już. Na szczęście, jeżeli chodzi o montaż drzwi śląsk oferuje wiele rozwiązań. Udało mi się znaleźć firmę, która oferowała usługi z bardzo krótkim terminem realizacji. Gdy przedzwoniłam, okazało się, że ekipa może być u mnie jeszcze tego samego dnia. Zdecydowałam się więc, powierzyć montaż drzwi w ręce fachowców właśnie z tej firmy. O umówionej porze pojawiła się u mnie ekipa. Demontaż starych drzwi zajął dosłownie kilka minut i natychmiast przystąpiono do montażu nowych. Również nie trwało to zbyt długo. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, ponieważ ekipa zastosowała pewne rozwiązania, w celu wzmocnienia mocowania, w związku z czym nie musiałam obawiać się zniszczenia drzwi, a ewentualne włamanie również byłoby utrudnione. Całość usługi nie trwała zbyt długo, a jej jakość była naprawdę na najwyższym poziomie. Dodatkowo firma oferowała bardzo konkurencyjne ceny, co było dla mnie dodatkowym atutem.

Decydując się na wymianę drzwi, chciałam aby wszystko odbyło się szybko. Właściwie nie była to nawet moja decyzja, tylko działanie wymuszone okolicznościami. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę, która przysłała ekipę montażową jeszcze tego samego dnia. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, zarówno z terminu realizacji, jak i z jakości usługi.