Pakuję wszystko do szczelnych woreczków

Uwielbiam malować paznokcie. Kupiłam sobie nawet zestaw do hybryd i nawet nieźle się w tym wprawiłam. Od jakiegoś czasu zamawiam ozdoby do paznokci, bo lubię jak wyglądają bardzo oryginalnie. Niestety nie mam ich w czym trzymać i wpadłam na pomysł.

Dzięki szczelnym woreczkom strunowym nic nie zgubiłam

szczelne woreczki strunoweMoja mama trzyma w kuchni szczelne woreczki strunowe, których często używa. Dzięki temu zawsze jest ich ogromny zapas. Postanowiłam je wykorzystać i pakować do środka swoje ozdoby do paznokci. Dzięki temu nic mi się nie rozsypie a już nie raz tak było. Zapytałam mamę czy mogę wziąć szczelne woreczki strunowe do swoich ozdób. Mama akurat wszystkie wykorzystała, bo pakowała tacie ryż i kaszę na wyjazd i nie ma już nic. Zadeklarowałam, że pójdę dla niej na zakupy i kupię szczelne woreczki strunowe. Mama się ucieszyła i dodała, ażebym kupiła więcej i wtedy wzięła sobie te, które są mi potrzebne. Kupię takie mniejsze, ponieważ będzie mi wygodniej z nich korzystać. U nas market jest otwarty do późna i na spokojnie wszystko udało mi się kupić. Wybrałam różne szczelne woreczki strunowe i wróciłam do domu. Mama była zadowolona a ja wróciłam do pokoju. Wszystkie ozdoby, które miałam zaczęłam osobno pakować. Miałam kiedyś malutkie słoiczki, które są zakręcane. ale zajmują one za dużo miejsca w mojej kosmetyczce. Takie szczelne woreczki strunowe idealnie się do tego nadają. Dzięki ich zastosowaniu miałam o wiele więcej miejsca w kosmetyczce i mogłam kupić nowe lakiery do paznokci. Mam wszystkie modne kolory.

Od tamtego czasu używam tylko woreczków strunowych. Jest to o wiele bardziej wygodne i pasuje mi takie rozwiązanie. Woreczki kupuję zawsze w tym samym miejscu, bo mają duży wybór jeżeli chodzi o ich rozmiar. Lepiej być nie mogło.