Negocjuję warunki z zakładem budowlanym

Przydałaby mi się jakaś firma do stałej współpracy. Dzięki temu nie będę musiał tracić czasu na poszukiwania jakichś budowlańców, tylko wszystko będę zlecał jednemu kontrahentowi. Postanowiłem wdrożyć ten pomysł w życie i zacząłem poszukiwania.

Z właścicielem zakładu budowlanego udało się dogadać

zakład budowlany Grudziądz Najbardziej odpowiadałby mi zakład budowlany Grudziądz, z którym już kiedyś współpracowałem. Facet co prawda ma mnóstwo zleceń, ale może udałoby się z nim dogadać. Pojechałem więc do Grudziądza. Trafiłem na miejsce bez żadnego problemu, bo ten zakład budowlany Grudziądz mieści się na samym wjeździe do miasta. W biurze szefa nie było, ale sekretarka poinformowała mnie, że za pięć minut na pewno przyjedzie bo już dzwonił. Zaczekałem zatem na niego. Kiedy wszedł to od razu mnie rozpoznał i się serdecznie przywitał. Rozmawialiśmy w jego gabinecie. Wyjaśniłem po co przyjechałem i dlaczego jego zakład budowlany Grudziądz wziąłem pod uwagę. Zauważyłem, że to mu nieco zaimponowało i zacząłem rozmowy. Negocjacje trwał kilka godzin. Już sekretarka wyszła do domu a my nadal siedzieliśmy. Człowiek nie był do końca przekonany, ponieważ musiałby zatrudnić dodatkowych ludzi a to nie było w jego planach póki co. Zaoferowałem więc dość dogodne warunki i zapewniłem, że opłacę pracowników, którzy będą pracowali przy moich zleceniach. Ten zakład budowlany Grudziądz był dla mnie ważny, ponieważ wiem, że wykonują pracę dość precyzyjnie i dobrze a na tym najbardziej mi zależało. W końcu udało się dogadać z tym facetem.

Współpracuje nam się bardzo dobrze. Dogadujemy się bez żadnych problemów i zawsze jest wsparcie z każdej strony. Dobrze, że udało nam się dojść do porozumienia. Cieszę się, że mogę współpracować z taką szanowaną na rynku krajowym firmą.