dworki na sprzedaż

Marzą mi się dworki na sprzedaż

Większość z ans marzy o tym by mieć własny dom. Najlepiej taki an przedmieściach, z dosyć dużą działką, gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał. Tam stanie nasz uroczy domek dla naszej rodziny.

Dworki na sprzedaż bywają urocze

dworki na sprzedażBędziemy mówić sąsiadom ,,dzień dobry” w drodze do sklepu, a wszyscy będą się do nas uśmiechali. Jednak ja nigdy nie marzyłam o takim czymś jak urocze dworki na sprzedaż. Mnie interesowała architektura nieco starsza i nieco straszniejsza, a przy tym monumentalna i piękna. Mi się zawsze marzył zamek na sprzedaż. Ogromna posiadłość odgrodzona od całego świata, z labiryntem z bukszpanu widzianego z okna. Do tego grube, kamienne mury, wielkie, strzeliste okna, i inne elementy znane z takich zamków. Na pewno to byłoby coś idealnego dla mnie. Nie dosyć, ze nadaje się takie miejsce do zamieszkania, to jeszcze zamek na sprzedaż byłby idealny do organizowania imprez tematycznych, na przykład z okazji Halloween. To byłoby coś naprawę pięknego. Nie to co pałac na sprzedaż. Może byłby on i wielki i piękny dla niektórych, ale nie miałby takiego charakteru jaki ma zamek. Jakby jeszcze miał fosę i most zwodzony to w ogóle byłby najlepszym miejscem do życia na całej ziemi. W życiu bym z niego nie wychodziła. Jednak jak wiadomo taki zamek na sprzedaż to koszt kilku milionów złotych.

Sam zamek jest drogi, a do tego jeszcze dochodzą koszty remontowania, sprzątania i zakładania instalacji grzewczych czy elektrycznych, których przecież dawniej nie było. Na pewno mnie nie będzie na to stać, ale pomarzyć zawsze można.