budka dla kota

Budka dla kota jako pomysł na prezent

Moja koleżanka miała niedawno urodziny, a ja nie miałam dla niej pomysłu na prezent. Ostatnio kupiłam jej perfumy o których marzyła o teraz już skończyły mi się pomysły. Chodziłam po sklepach, ale nadal nic mi nie przychodziło do głowy.

Budka dla kota na pewno się przyda

budka dla kotaWtedy zadzwonił do mnie jej chłopak Maciej. Nie wiedziałam po co do mnie dzwonił, ale chciał się ze mną spotkać. Wydawało się to dla mnie dziwne. Jednak wyjaśnił mi powód spotkania. Nie chciał o tym rozmawiać przez telefon, żeby nie wydała się niespodzianka. Monika marzyła o tym, żeby mieć perskiego kota. Maciej postanowił sprezentował go jej na urodziny. Nie wiedział jednak co powinien kupić z akcesoriów dla niego, sam nigdy nie miał kota i nie wiedział, jak się do tego zabrać. Ja miałam od dawna swojego kociaka, więc się na tym znałam. Wiedziałam, że potrzebne jest legowisko dla kota, miseczka, szczotka do długiej sierść. Uznałam wtedy, ze ma doskonały pomysł na prezent. Budka dla kota na pewno jej się przyda. Nie jest to tania rzecz, a ładna budka będzie przydatna. Umówiliśmy się zatem, że razem pójdziemy do sklepu zoologicznego i kupimy wszystko zanim kotek przyjdzie do Macieja, tuż przed urodzinami. Na razie był zarezerwowany, więc nie było czym się martwić. W sklepi był duży wybór, ale przede wszystkim była to budka dla psa, jakieś materace, kocyki, była nawet specjalna mata dla psa. Nas to nie interesowało. Szliśmy dalej.

Na półce leżało także posłanie dla psa, ale obok było takie posłanie dla kota. Od razu go kupiliśmy razem z innymi akcesoriami. Wszystko ładnie zapakowałam i dałam w prezencie Monice. Prezent bardzo jej się podobał.