Szwagier polecił mi dobre drewno do kominka

Ja to byłem dumny z tego, że dorobiłem się własnego domu. Szwagier to wszystko osiągnął dużo wcześniej i mobilizował mnie w tym temacie. W zasadzie to dzięki jego dobrym radem osiągnąłem ten cel i byłem mu na prawdę bardzo wdzięczny za wszystko.

Zapas drewna kominkowego w szopie

polecane drewno kominkowe z RybnikaSzwagier załatwił mi kominek do salonu za małą cenę, bo akurat jego znajomy handlował takimi kominkami. Sporo zaoszczędziłem a czułem się jednak bogatszy. W sumie to nie każdego w naszej okolicy było stać na taki kominek. Nie miałem pojęcia jednak czym palić w kominku  i również poprosiłem w tej kwestii szwagra o pomoc. W końcu był doświadczony. Szwagier powiedział, że jest dobre i polecane drewno kominkowe z Rybnika, którego on używa i z pełną odpowiedzialnością polecił mi zakup tego samego drewna. Ufałem mu, ponieważ wiedział co jest dobre i kupiłem zapas takiego drewna, żeby wystarczyło mi na całą zimę. Miałem szopę, która stała pusta i to w niej składowałem całe drewno. Kiedy pierwszy raz napaliłem w kominku to byłem pod ogromnym wrażeniem. Nie dość, że w salonie zapanował niesamowity klimat to na dodatek drewno dobrze się paliło i przede wszystkim długo. To był bardzo dobry zakup, który pozwolił na spore oszczędności w okresie zimowym. Przy następnej okazji rzecz jasna podziękowałem szwagrowi i zachwalałem drewno kominkowe, które mi polecił. Kiedyś może i ja odwdzięczę mu się jakąś dobrą radą. Póki co cieszę się, ze w okresie zimowym mogę porządnie nagrzać cały dom niskim kosztem.

To była moja pierwsza w życiu zima, którą tak bardzo polubiłem. W domu miałem przez cały czas cieplutko, ponieważ regularnie paliłem w kominku. Czasami tylko włączałem ogrzewanie gazowe, ale to miało miejsce tylko w sytuacjach jak późno wróciliśmy do domu z żoną.