Zegarek damski- jak wybrać?

Pewnie nie jeden z Panów zastanawia się co kupić swojej dziewczynie, narzeczonej czy też żonie na gwiazdkę. Niby koniec października, ale wiadomo że za odpowiednim prezentem trzeba się wcześniej oglądać, aby wybrać ten jeden niepowtarzalny, z którego nasza druga połówka będzie zadowolona. A to w niektórych przypadkach nie jest takie proste jak się wydaje. Co jedna kobieta to inny gust, a do wyboru jest wiele możliwości.

Zegarek na prezent dla naszej kobiety

eleganckie zegarki damskiePrzychodząc z ratunkiem proponuje Wam Panowie zdecydować się na kupno zegarka. Eleganckie zegarki damskie są teraz bardzo modne. Wzorów jest mnóstwo, więc myślę, że znajdziecie coś odpowiadające waszej kobiecie. Gusta są różne, jedne Panie lubią zegarki na pasku, drugie na bransolecie. Jedne lubią ozdobne koperty wysadzane kamieniami, drugie stawiają na klasykę. Jeden noszą zegarki dla ozdoby, drugie do sprawdzenia czasu (tak, tak jeszcze takie rzeczy się na zegarku robi). Teraz decydując się na zegarek musicie zastanowić się, jaki potrzebuje Wasza kobieta. Czyli popatrzcie w domu jakie zegarki już ma, być może trochę Wam się rozjaśni i będziecie wiedzieć, że np. potrzebuje wieczornego, eleganckiego zegarka do sukni. Możecie zawsze posłuchać się swojej intuicji.

Ważną sprawa jest także jego kolor, jeśli decydujecie się na ten z bransoletą. Zobaczcie jaki kolor biżuterii ona nosi. Jeśli więcej srebra, to wybierajcie taki sam kolor bransolety, jeśli złoto to idźcie w tą stronę. Zawsze możecie podpytać delikatnie co woli, co jej się podoba, co jest modne. Każda kobieta wbrew pozorom lubi podpowiedzieć niewinnie co jej się podoba, niż udawać, że faktycznie jej się podoba jak już prezent dostanie. Bo nie ma nic gorszego niż kupienie nieudanego prezentu dla naszej najważniejszej drugiej połówki.