Bezpieczne zabawki do ogrodu

Kilka lat temu z mężem kupiliśmy sobie działkę rekreacyjna. Muszę przyznać, że jeździliśmy tam bardzo sporadycznie bo po prostu nie było na to zbyt dużo czasu. Jednak gdy zaszłam w ciąże doceniłam że ją mamy. W końcu właśnie na działce mogłam spędzać całe dnie na świeżym powietrzu.

Zakup odpowiedniej piaskownicy dla małego dziecka

piaskownica little tikesZresztą gdy moja córka przyszła na świat to jeździliśmy tam prawie codziennie jeśli była tylko pogoda. I gdy była większa stwierdziłam, że trzeba jakąś tą przestrzeń zaaranżować. Oczywiście musiała być tam piaskownica bo córka uwielbiała bawić się w piasku. Zaczęłam szukać czegoś odpowiedniego. Zależało mi na tym żeby była ona przede wszystkim bezpieczna. Ale chciałam także żeby wyglądała ładnie. Zaczęłam więc szukać czegoś przed internet. Nie miałam po prostu czasu na to żeby jeździć gdzieś po sklepach z zabawkami. A zresztą z małym dzieckiem nie jest to takie łatwe. W internecie był duży wybór. Nie spodziewałam się, że może być aż tyle piaskownic. Zwracałam jednak uwagę na opinie rodziców. To było dla mnie najważniejsze kryterium. I okazało się, że piaskownica little tikes była najlepsza. Do tego bardzo spodobała mi się wizualnie. Zamówiłam ją więc. Na przesyłkę nie musiałam czekać długo. Gdy przyszła byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Mąż jeszcze tylko uzupełnił ją piaskiem i postawił na działce w odpowiednim miejscu. Byłam bardzo ciekawa jak na nią zareaguje córka. I było tak jak przypuszczałam. Gdy zobaczyłam piaskownica była bardzo szczęśliwa.

W sumie to nie pamiętam kiedy ją taką widziałam. Od razu zaczęła się w niej bawić. I bawiła się tam praktycznie przez cały dzień. Zresztą gdy tylko przyjeżdżamy na działkę to mimo tego, że ma też wiele innych zabawek to zawsze musi wejść do piaskownicy.