Dobry preparat nawilżający do oczu

 

Jakiś czas temu postanowiłam zmienić pracę. Była to dla mnie ciężka decyzja bo w poprzedniej pracy spędziłam ostatnie kilka lat. Miałam tam wielu dobrych znajomych, z którymi spotykałam się także poza pracą i to dość często.

Zakup bardzo dobrych kropli do oczu w aptece

nawilżające krople do oczuJednak zdecydowałam się na zmianę ze względu największe pieniądze. W nowej pracy miałam zajmować się trochę innymi rzeczami. Przede wszystkim miałam spędzać praktycznie całe dnie przed monitorem komputerowym do czego nie byłam przyzwyczajona. Bardzo szybko zaczęłam zauważać jak mój organizm zaczyna na to reagować. Przede wszystkim zaczęłam mieć szybko podrażnione oczy. I nie wiedziałam czy to dlatego bo pracuje tyle czasu przed komputerem czy też może ze względu na to, że w biurze była klimatyzacja, do której także nie byłam przygotowana. W każdym razie koleżanka z nowej pracy powiedziała mi żebym kupiła sobie nawilżające krople do oczu w aptece. Jej zdaniem po ich zastosowaniu powinnam się poczuć lepiej i oczy nie będą już tak podrażnione i czerwone. stwierdziłam, że zrobię tak jak ona mi powiedziała. I od razu po pracy udałam się do apteki. Tam takich kropli było bardzo dużo. nie wiedziałam na jakie mam się zdecydować. Pani farmaceutka poradziła mi jej zdaniem najlepsze. Gdy je kupiłam od razu w domu je zaaplikowałam. Co było bardzo łatwe. Praktycznie od razu poczułam ulgę. Oczy przestały mnie swędzić i boleć a po jakimś czasie zauważyłam, że przestały też być czerwone.

Następnego dnia w pracy miałam te krople z sobą. I co kilka godzin aplikowałam je profilaktycznie. Już nic się z oczami nie działo. W sumie to chyba dzięki tym kroplom udało mi się przetrwać ten okres gdy była włączona klimatyzacja. Bo to jednak jak się okazuje na nią moje oczy tak reagowały.