Czy muszę robić zakupy w lunderlandzie?

 

Nie mam dzieci dlatego moją największą miłość stanowią zwierzęta. To na nie przelewam swoje wszystkie ciepłe uczucia i niezaspokojony instynkt macierzyński. Mam kilkoro zwierząt: koty i psy głównie. O wszystkie dbam, nawet za bardzo, ale nikt nie zabroni mi wydawać pieniędzy na rozpieszczanie ich. Pomoc zwierzętom, które nie mają domów to moja druga misja.

Co znajdę w sklepie lunderlandu?

lunderland sklepPonieważ żywię sama swoje zwierzaki, potrzebowały one uzupełnienia. Suplementy diety są w każdym sklepie zoologicznym, ale chciałam mieć coś naprawdę dobrego i polecanego przez specjalistów. Usłyszałam co nieco od weterynarza, a w internecie znalazłam lunderland sklep. Moje psy rasowe miały swoje przyzwyczajenia i wbrew oczywistości to nie je pasłam odżywkami. Miałam jednak dwa kundelki ze schroniska. Jeden ma 10 lat i kłopoty ze skórą i sierścią. Jest alergikiem. Potrzebował tego co znalazłam na stronie lunderlanda. Drugi kundelek, bez oleju strasznie kudłaczył sierść. I o niego musiałam dbać. Nie żałowałam na odżywki, oleje i suplementy. Te dwa staruszki zasłużyły na przyjemności w życiu. Jak się ma alergika w domu to się wie jak denerwuje wieczne drapanie. Sama dieta barf to za mało. Musiałam odwiedzać sklep, choćby internetowy. Żadnemu mojemu zwierzątku nie mogło nic zabraknąć. Bardzo o to się troszczyłam. Nie miałam na kogo innego przelewać tej troski. A smakołyki? Moje kocury też na nie zasługiwały, tak samo jak psy. Moja znajoma zapytała czemu nie zmienię firmy na inną. Odpowiedziałam, że dlatego, że jestem tej pewna, a nie lubię ryzyka.

Lunderland jest pewny, a moje zwierzęta zdrowieją na moich oczach. I mi to wystarczy. Widzę jak się „uśmiechają” do mnie, jak przytulają, jak moje koty do mnie mruczą. Moje psy uwielbiają biegać, a ja uwielbiam na to patrzeć.