Balonami do modelowania ubraliśmy salę

Kiedy przychodzi do organizowania wesela, zdecydowanie najważniejsze są te szczegóły. Okazuje się, że zabierają one najwięcej naszego czasu, a i nie da się ukryć, że często również sporo kosztują. Zależało nam też na jakimś niestandardowym podejściu do tematu naszego ślubu. Dlatego decydowaliśmy się na wszystkie inne rozwiązania.

Balony do modelowania – mają szerokie zastsowanie

balony do modelowaniaMogę jako przykład wymienić to, że jako mój bukiet ślubny posłużył mi po prostu jeden słonecznik. Uwielbiam te kwiaty. Z racji tego resztę kwiatowych dekoracji utrzymaliśmy w kolorze żółtym i czarnym. Wyglądało to naprawdę obiecująco. Najwięcej problemów jednak stworzyła nam dekoracja sali, chcieliśmy naprawdę zrobić to skromnie, a jednak wyraziście. Udało się, ponieważ zastosowaliśmy balony do modelowania. Może to i nie jest oczywisty wybór, ale czy to właśnie nie na takich najbardziej nam zależało? Znaleźliśmy taką Panią, która z balonów do modelowania była w stanie zrobić każdy kształt. No to zapytaliśmy się czy możliwe jest, żeby porobiła z balonów kwiaty. Oczywiście nie było z tym żadnego problemu. Kupiliśmy jej balony rożnych rozmiarów i takie właśnie kwiaty była w stanie wykonać. Przede wszystkim zależało nam na ubraniu wejścia. Tak pojawiła się wielka girlanda wykonana z balonowych kwiatów większego rozmiaru. Jednak przy naszym stole już widniały kwiatki z balonów o małym rozmiarze.

Uwierzcie mi, że jeśli ktoś nie wiedział z czego są wykonane, to naprawdę długo zastanawiał się jak to możliwe. Wszyscy robili naprawdę duże oczy, kiedy okazywało się, że to nic innego jak balony do modelowania, różnych kolorów, dobrane w finezyjne kształty. Każdy był zachwycony i zaskoczony a to na tym nam zależało.

Więcej: balony do modelowania