Zmiana wyglądu dzięki rzęsom

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że dwie moje dobre koleżanki za jakiś czas wychodzą za mąż i na te właśnie dwa wesela dostanę zaproszenie. Ucieszyłam się bardzo z tego powodu bo jednak ja jestem osobą, która bardzo lubi się bawić.

Pięknie przedłużone rzęsy

przedłużanie rzęs ŁódźZresztą koleżanki są dla mnie bliskimi osobami i po prostu chciałabym im towarzyszyć w takich ważnych dla nich dniach. Po tych weselach od razu rozpoczynam urlop i wyjeżdżam na wspaniałą wycieczkę z mężem. Doszłam do wniosku, że muszę o siebie zadbać żeby wyjątkowo ładnie wyglądać. Tak naprawdę to przez to, że ostatnio sporo pracuję zaniedbałam siebie trochę. Pomyślałam, że może przedłużyłabym sobie rzęsy.Bardzo podoba mi się taki efekt. Zresztą biorąc pod uwagę fakt, że niedługo zbliża się też mój urlop to będzie też dla mnie praktyczne. Nie wiedziałam tylko gdzie jest najlepiej to zrobić. Koleżanka z pracy, która już od jakiegoś czasu ma takie rzęsy powiedziała mi o jednym gabinecie kosmetycznym. Podobno przedłużanie rzęs Łódź jest tam robione najlepiej. A do tego są tam naprawdę konkurencyjne ceny. Dlatego też nie czekając na nic zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Na szczęście pani miała jakiś wolny termin już następnego dnia z czego bardzo się ucieszyłam. I od razu po pracy następnego dnia tam pojechałam. Pani kosmetyczka, która się mną zajęła była bardzo sympatyczna. Dawno nie spotkałam kogoś tak bardzo miłego. Wszystko wykonywała bardzo sprawnie.

Muszę przyznać, że czułam się naprawdę dobrze podczas tego zabiegu bo jednak było to miłe uczucie. Wszystko nie trwało jakoś bardzo długo. Gdy skończyła przedłużać mi rzęsy pokazała i lusterko. Była naprawdę zdziwiona jak rzęsy dużo dają. Wyglądałam dużo lepiej i tak też się czułam. Na pewno będę wracać do tej kosmetyczki.