Mąż zamontował płyty tarasowe

Zdecydowałam się z mężem odnowić nasz taras. Nasz balkon jest dosyć spory i uwielbiamy z niego korzystać kiedy jest ładna pogoda. Postanowiliśmy ana wiosnę go odnowić żeby miło spędzać czas na pięknym balkonie. Podjechaliśmy do sklepu i chcieliśmy się poradzić sprzedawcy co jest teraz modne i co warto mieć na tarasie.

Zamówiliśmy polecane płyty tarasowe

płyty tarasowe na podkładkachSprzedawca sporo nam opowiedział co warto teraz mieć na balkonie żeby był w modzie. Sporo się zmieniło i nasz balkon na prawdę już nie jest atrakcyjny. Okazało się, że płyty tarasowe na podkładach, które nam się spodobały są również dostępne na stronie internetowej można je zamówić w niższej cenie. Ucieszyliśmy się z propozycji, którą otrzymaliśmy od sprzedawcy. Dzięki temu będziemy mogli sporo zaoszczędzić. Dodatkowo płyty tarasowe na podkładkach zostaną dostarczone bezpośrednio do naszego mieszkania przez kuriera. Dostawa jest darmowa i można się umówić na konkretne godzinę z kurierem, który dowozi towary do klientów. Płyty tarasowe podobno bardzo łatwo się montuje. W opakowaniu są instrukcje więc powinniśmy sobie poradzić z montażem. Podobno jest także sporo filmików na różnych stronach internetowych także bezpośrednio u producenta więc dzięki temu będzie nam łatwiej porządnie zamontować zakupione płyty tarasowe. Postanowiliśmy wszystkie prace na tarasie przeprowadzić samodzielnie. Nie stać nas teraz na dodatkowe wydatki, żeby płacić jakiemuś fachowcowi za zamontowanie płyt.

Płyty zostały dostarczone do nas w czwartek. W piątek mąż miał wolne więc od rana wziął się do pracy. Jak wróciłam z pracy około szesnastej to płyty tarasowe na podkładach były już zamontowane. Nasz taras zupełnie inaczej wyglądał. Był bardziej nowoczesny. Na pewno będziemy spędzać na nim miłe chwile.