Montowanie instalacji odpylającej w firmie ojca

Swoją firmę prowadzę już od bardzo dawna, i przez długi czas nie zdarzyło mi się robić czegokolwiek dla znajomych lub członków rodziny. W związku z otwarciem przez ojca kolejnej firmy, dostałem od niego zlecenie na wykonanie jednego zadania.

Chciał on, bym zamontował u niego instalację odpylającą

instalacje odpylająceGeneralnie to moja firma jest przydatna dla każdego, kto prowadzi jakąkolwiek działalność gospodarczą wytwarzającą pył. Głównie mam zlecenia od tartaków oraz firm, w których powstający pył może mieć właściwości wybuchowe. W przypadku mojego ojca chodziło o to pierwsze. Wiedziałem, że przydadzą mu się instalacje odpylające najwyższej kategorii, dlatego też przygotowałem mu coś specjalnego. Były to instalacje które dopiero co przyszły do mojej firmy, i nie miałem jeszcze okazji ich wypróbować. Stwierdziłem, że jest to idealna okazja by to zrobić. Ojciec był bardzo zadowolony z instalacji, która się u niego pojawiła. Powiedział, że dopiero teraz można na poważnie zaczynać prace w jego zakładzie. Jak powiedział, tak zrobił. Gd pracownicy zaczęli dawać z siebie wszystko, zyski pojawiły się niemalże od razu. Zawsze podziwiałem za to ojca – potrafił znaleźć takiego rodzaju biznesy, które zyski przynosiły już od pierwszych tygodni. Choć posiadałem trzy firmy, nigdy mi się to nie udało. Najlepszą było montowanie instalacji odpylających, ale nawet to wymagało pół roku rozkręcania, podczas to których o zysku na czysto mogłem zapomnieć. Teraz oczywiście nie zamieniłbym tego na nic innego, ale faktem jest, że w tamtym momencie była to wielka niewiadoma.

Ojciec powiedział mi coś, co od dawna wiedziałem na temat swojej firmy. Jakość naszych usług stała na najwyższym poziomie, zaś raz zainstalowane systemy nie wymagały ingerencji ani napraw przez długie lata. Zawsze dawaliśmy z siebie wszystko pod tym względem.