Wynajęcie namiotu weselnego – najprostsza sprawa wesela

Wiele młodych przychodzi do mnie ostatnio, bym urządziłam im wesele na świeżym powietrzu. Od jakiegoś czasu panuje moda na tego typu wesela, tylko, że… No właśnie… Zazwyczaj młodzi naoglądają się filmów amerykańskich i chcieliby żeby w Polsce dało się tak samo. To jest możliwe, ale nie takie proste.

Wesele pod gołym niebem lub w namiocie

wynajem namiotów weselnychZacznijmy od postaw: wynajem namiotów weselnych. To chyba najprostsza sprawa organizacyjna. W tej kwestii będziemy się głównie kierowali finansami. I na tym koniec prostych spraw. Młodzi często zapominają o pogodzie. W Ameryce jest troszeczkę inaczej. Są stany, w których w ogóle nie pada, a jeśli pada to tak rzadko, że ryzyko zepsucia wesela jest minimalne. Oczywiście jest namiot i po to właśnie namiot weselny ma służyć, ale bardziej na wszelki wypadek i bardziej na chwilę niż na całą imprezę. To prawda, że wesele na świeżym powietrzu to coś bardzo oryginalnego i przyjemnego, gdy jest ciepło, a widoki są przyjemne. Musimy jeszcze jednak pamiętać o jedzeniu, sanitariatach, owadach – a te z kolei wpływają na cenę naszej imprezy weselnej. Oczywiście jeśli młodzi są świadomi i nadal tego chcą, to jak najbardziej, ja zapraszam! Jestem w stanie zrobić wszystko, od początku do końca, jeśli tylko klient jest świadomy warunków umowy. Pod namiotem weselnym niejedna impreza skończyła się wspaniale i nie tylko na filmach. Moi drodzy, przyszli małżonkowie, jeśli jesteście odważni, lubicie ryzyko, ale automatycznie chcecie czegoś naprawdę wyjątkowego – to ślub na łonie natury jest dla Was. Będę Wam z chęcią w tym pomagać.

Organizuję wesela od lat i w całej tej swojej karierze miałam około piętnastu wesel na świeżym powietrzu. W tym nie udało się tylko jedno i nie udało się tylko dlatego, że młodzi zmienili zdanie w ostatniej chwili. Cała reszta była wspaniała. Tworzona w atmosferze ogromnego podniecenia, aż do ostatnich chwil, ale zachwyt gości weselnych był nie do opisania!