Sprzedaż zapinek drucianych z poprzedniej firmy

Zamykanie swojej firmy nie jest niczym prostym. Choć przez cały czas przynosiła mi ona zyski, stwierdziłem, że tracę na nią zbyt dużo czasu. Udało mi się namierzyć znacznie lepszy rynek zbytu na inne produkty, na którym przy podobnym nakładzie sił, zarobiłbym znacznie więcej.

Póki co zajmowałem się sprzedażą pozostałych zapinek drucianych

zapinki drucianePrzy prowadzeniu własnej działalności potrzebowałem ich bardzo dużo. Nie zorientowałem się jednak w porę, że przecież powinienem wypowiedzieć umowę na dostarczanie ich, ponieważ w moim nowym biznesie były one znacznie mniej przydatne. Od razu zacząłem szukać kupców na wszystko, co posiadałem. Chciałem sprzedaż wszystkie moje zapinki druciane naraz – tak było dla mnie najwygodniej. Niestety okazało się, że bardzo ciężko będzie znaleźć jakiegokolwiek chętnego kupca na tego rodzaju produkt. W związku z tym stwierdziłem, że znacznie lepszym rozwiązaniem będzie sprzedawanie zapinek na raty. Zacząłem wystawiać w Internecie ogłoszenia w których proponowałem sprzedaż w znacznie mniejszych ilościach. W ten sposób zdobyłem znacznie większe zainteresowanie. Krok po kroku sprzedałem wszystkie zapinki jakie miałem. Byłem z tego bardzo zadowolony – w końcu okazało się, że po miesiącu nie mam ich już w ogóle na stanie. Teraz mogłem w pełni poświęcić się pracy nad nową działalnością gospodarczą, która miała przynieść mi znacznie większe zyski niż to, co robiłem do tej pory. Wiedziałem, że będę musiał kupić trochę zapinek drucianych prędzej czy później, ale mogłem to odłożyć w czasie. Obecnie liczyło się jednak to, bym miał jak najwięcej pieniędzy na start nowej działalności.

Nową firmę prowadzę do dziś i jestem z niej bardzo zadowolony. Poświęcam jej tak samo dużo czasu i energii co poprzedniej działalności, ale tym razem zyski są znacznie większe. Zmiana rodzaju działalności była świetną decyzja której nie żałuję.