Zakupy wozów paszowych

Co jakiś czas wybieramy się na różne targi i zakupy. Mamy swoje gospodarstwo wraz z mężem i ciocią. Dobrze nam się powodzi, jednak działamy na starych maszynach, i w końcu wzięliśmy kredyt, żeby nabyć jakieś porządniejsze, które nie będą awaryjne, i usprawnią naszą pracę.

Zakupy paszowozów z rodziną

doskonałe wozy paszoweZależało nam na tym, aby dokonać dobrego wyboru, więc zabraliśmy ze sobą znajomego wujka, który sam niedawno kupował swoje maszyny. Nie znaliśmy się na tym dokładnie, więc potrzebna nam była porada eksperta. Były tam doskonałe wozy paszowe które już na pierwszy rzut oka wyglądały na profesjonalne. Nie to, co my mieliśmy. Postanowiliśmy się coś więcej o nich dowiedzieć, więc zaczerpnęliśmy porady u sprzedawcy. Okazało się, że maja różne wozy paszowe. Ze specjalnym podajnikiem, który można było wybrać w różnych pojemnościach. My zdecydowaliśmy się na jeden zbiornik mały, jeden duży. Mamy mniejszą jedną zagrodę dla małych zwierząt, lub wycielonych krów, a większą dla bydła w stanie normalnym. Trochę ich mieliśmy w zagrodzie, więc jak znalazł było kupno właśnie jednego większego paszociągu. Drzwi paszociągu mają wysyp frontowy lub tylny. Napędzane są przez siłownik. Czuję, że mąż będzie na początku obsługiwał te maszyny sam, bo zanim ja to pojmę, to zwierzaki będą chodziły głodne. Dobrze, że wybraliśmy się na te zakupy z sąsiadem. Powiedział, że również ma maszyny z tej firmy i jest bardzo zadowolony. A w zamian za to, że przyprowadził znajomych, to dostaliśmy zniżkę, a on bonus na kolejne zakupy. Opłaca się kupować razem.

Trochę luksusu przyda się naszym zwierzętom gospodarczym. Teraz będą miało siano z nowej, nieużywanej maszyny. Niech wiedzą, że są przez nas doceniane, za te świeże mleko każdego dnia. Zakupy udały się, i jesteśmy uradowani nowym sprzętem.