Tanie strony internetowe u mojego znajomego

Gdy rozpoczynałem własny biznes nie mogłem nawet się spodziewać tego, że przytrafi mi się takie szczęście. Potrzebowałem, by pewna usługa została wykonana możliwie najniższym kosztem, podczas gdy prawdziwym problemem było znalezienie kogoś, kto zrobiłby tę robotę porządnie.

Na szczęście mój znajomy tworzył tanie strony internetowe

tania strona internetowa w CzęstochowiePoczątkowe poszukiwania nie przyniosły zadowalającego rezultatu. Okazało się, że praktycznie niemożliwe było znalezienie kogokolwiek, kto zrobiłby stronę internetową tak tanio, jak bym tego oczekiwał. Miałem jednak kontakt z pewnym znajomym, o którym pamiętałem, że ukończył technikum informatyczne. Miałem cichą nadzieję, że będzie w stanie pomóc mi z moim problemem. Na szczęście okazało się, że właśnie zamierzał on otworzyć własną firmę, która zajmowałaby się dokładnie czymś takim. Przedstawił mi swoją ofertę i zniżkę, jako że byłem jego znajomym, oraz pierwszym klientem. Jeśli o to chodziło, to mogłem być więcej niż pewien, że tania strona internetowa w Częstochowie nie zostanie nigdzie zrobiona taniej, niż u niego. Efekt jego pracy był zaskakujący. Nie wiem, czy przyłożył się bardziej ponieważ widział, jak bardzo mi na tym zależało, ale strona internetowa wyglądała po prostu cudownie. Byłem przekonany, że dzięki niej moja sprzedaż na pewno nie będzie na niskim poziomie. Nie przeliczyłem się – już pierwszego miesiąca miałem tak duży zysk, że odrobiłem wszystkie wydatki związane ze stroną internetową. Postanowiłem, że zapłacę mojemu znajomemu nieco więcej – umówiłem się z nim na piwo i powiedziałem, że jego praca zasługuje na większe wynagrodzenie.

Wszystkie stworzone przez niego strony wyglądały świetnie. Z tego co obserwowałem, jego firma rozwijała się lepiej niż świetnie. To było bardzo fajne – porządne firmy powinny trzymać się na rynku możliwie jak najdłużej i najlepiej.