Kupuję kolorowe taśmy suwakowe do swojej pracowni

Kiedy moja przyjaciółka otworzyła własną galerię to zrozumiałam, że warto inwestować w swoje pasje. Nie jestem artystką jak ona, ale za to szyję najpiękniejsze ubrania. Sama je projektuję a moje prace można kupić w internecie oraz bezpośrednio w pracowni.

W większości ubrań stosuję kolorowe taśmy suwakowe

kolorowe taśmy suwakoweNajwiększą wenę na projektowanie ubrań mam w okresie wiosennym. Wszystko wtedy budzi się do życia a na zewnątrz pojawiają się kolory, które tak uwielbiam. Moje ubrania są bardzo wyjątkowe, dlatego w tym sezonie postawiłam na kolorowe taśmy suwakowe, które będą górowały we wszystkich moich ubraniach. Planuję uszyć sukienkę, która będzie czarna, jednak wszystkie suwaki, które tam wszyję będą miały żywe kolory, które będą na pewno zwracały na siebie uwagę. Jeżeli kogoś interesują ubrania, które są wyjątkowe to zagląda do mnie. Nie szyję na zamówienie, ponieważ to nie jest celem mojej pracowni. Chcę zaskakiwać tylko własnymi, oryginalnymi projektami. Pojechałam do pobliskiej hurtowni, by wybrać kolorowe taśmy suwakowe i zacząć pracować nad swoimi projektami. Miałam masę pomysłów w głowie i wiem już teraz, że większość ubrań, które w tym sezonie zaprojektuję będzie miała kolorowe taśmy suwakowe. Trzeba odpędzić ponurą zimę i w żywych kolorach przygotować się na przyjście wyczekiwanej tak wiosny. W hurtowni jak zwykle wybór był ogromny i udało mi się zrobić zakupy zgodnie z planami. Dokupiłam również kilka bardzo ładnych tkanin, które miały nietypowe wzory. Przydadzą się do kurtek, które uszyję.

Moje pomysły z suwakami okazały się bardzo trafione. Na bieżąco sprzedawane są wszystkie ubrania, które szyję. Do pracowni regularnie przychodzą dziewczyny, które pytają mnie o ubrania. Mam już kilka nowych pomysłów, które zrealizuję.