Wygoda naszych czasów, czyli lakier hybrydowy

Jeszcze nie tak dawno temu, mało kto w ogóle słyszał, że jest coś takiego jak manicure hybrydowy. Ja sama nie wiedziałam, o co w nim dokładnie chodzi. Myślałam, że to jakiś rodzaj lakieru, który być może jest trwalszy od tych zwykłych drogeryjnych.

Najpopularniejszy lakier hybrydowy

lakier hybrydowyCzęsto odwiedzam kosmetyczkę, bo muszę sobie co jakiś czas robić maseczki, bo mam problematyczną skórę. Ilekroć tam jestem, zawsze kilka pań robi sobie akurat lakier hybrydowy na paznokciach. Zaczęłam się zastanawiać, jak to się stało, że ten rodzaj manicure, jest taki popularny. Kiedyś był stosowany tylko gdzieś w Stanach, po czym dopiero powoli wchodził do Polski, a teraz jest numer 1 wykonywanych zabiegów u kosmetyczek. Nic tak często nie jest robione u kosmetyczki, jak właśnie hybryda. Większość kobiet ją nosi, ze względu na wygodę, bo trzyma się bardzo długo i nie odpryskuje. No ale żeby aż do takiego stopnia? Ja osobiście uważam to za fenomen. Sama osobiście może z raz miałam takie paznokcie, ale nie miałam już czasu, żeby potem się regularnie umawiać. Mnie wystarczy zwykły lakier, podkład kryjący, i jestem gotowa do wyjścia. Nie narzekam, że co 3 dni muszę malować paznokcie od nowa, bo wieczorami mam dużo czasu dla siebie. No ale dla kobiet, które tego czasu nie mają no to faktycznie, taki manicure może być zbawienny. Pomyślałam, że może sama nauczę się taki robić, w domu. Weszłam na stronę gdzie są kosmetyki, sklep online taki i zobaczyłam, ile taki zestaw początkujący w ogóle kosztuje. Kto wie, może go sobie zamówię?

Ciekawe, czy za jakiś czas nabiorę wprawy w rękach, i sama będę mogła malować ludziom paznokcie. Muszę mieć niesamowitą precyzję, żeby wzorki wychodziły równe, i żeby moje przyszłe klientki (o ile takie będą) były zadowolone.