Mój wujek i profesjonalna automatyka do bram

Nasz wujek większość czasu spędził za granicą, ale od kilku miesięcy mieszka w kraju. Zdecydował się wrócić i spróbować znaleźć zajęcie w rodzinnym mieście. Wujek zawsze miał pełną głowę pomysłów i był zaradny, więc nie obawialiśmy się, że sobie nie poradzi.

Profesjonalna automatyka do bram i biznes

Automatyka do bramOpowiedział nam, że jak był za granicą, to widział, że jest tam wysoko rozwinięta profesjonalna automatyka do bram i postanowił takie rozwiązania zastosować w kraju. Z tatą bardzo często się spotykali i dużo rozmawiali. Tata wspierał go zawsze, więc wujek chętnie się z nim dzielił swoimi pomysłami. Wujek już się orientował i powiedział, że napędy do bram przesuwnych może sprowadzić w ciągu kilku dni. Jego kolega ma wejść do spółki, ponieważ jest zainteresowany współpracą i ma znajomości w firmie, która produkuje napędy do bram dwuskrzydłowych i na pewno uda mu się u nich dostać fajny rabat na towar. Pomysł był jak najbardziej możliwy do zrealizowania i tata bardzo zachęcał wujka do podjęcia kroków w tym kierunku, oferując mu także pomoc. Powiedział wujkowi, że żona jego kolegi z pracy jest sprzątaczką w firmie, która produkuje i sprzedaje siłowniki do bram, więc zapyta ją czy mogłaby nam załatwić jakieś zniżki. Minęło kilka dni od poprzedniej wizyty wujka, gdzie nagle pojawił się w progu z ogromnym uśmiechem, co świadczyło o tym, że wszystko mu wypaliło. Usiadł przy stole i położył przed tatą dwa piloty do bram. Tata nie miał pojęcia co się dzieje i zapytał wujka po co te piloty do bram przyniósł. Wujek wyjaśnił, że w ramach za okazaną pomoc i wsparcie zainstaluje nam bramę zupełnie za darmo. Bardzo się ucieszyliśmy z prezentu jaki podarował nam wujek, ale przede wszystkim z tego, że udało mu się założyć własną działalność i zostanie z nami w kraju już na stałe.

Montaż bramy trwał dwa dni, ponieważ pracownik wujka zamówił złe siłowniki do bram i nie mogli skończyć pracy w terminie. No, teraz to nasza posesja wygląda rewelacyjnie! Sąsiad nawet przyszedł zapytać czy umówimy go z wujkiem, żeby zobaczył,czy podejmie się zlecenia.